Çatı Tabelası – Örnek Modelleri ve Ücretleri

Çatı Tabelası Neden Yaptırmalısınız?

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle artan firmalar arası rekabet, bir takım konuların ön tasarıya çıkmasına neden oluyor. Bu konuların en ehemmiyetlisi ise kuşkusuz marka şuuru oluşturmak. Yaratıcı reklam çeşitleri ile akılda kalan firmalar rakiplerini her vakit zor vaziyette bırakıyor. Çatı tabelası ise bu reklam çeşitlerinden yalnızca birisi.

Bu rekabet içinde ayakta kalabilmek ve firma bilinirliğini artırmak için reklam yapmak son zamanlarda netlikle bir zorunluluk haline geldi. Firmanın sektörü ve alanına göre yapabileceği reklam çeşitleri de değişkenlik gösteriyor.

Siz de firmanız ile ilgili bilinirlik yaratmak ve bu konuda rekabet ederek işlerinizi arttırmak istiyorsanız çatı tabela ile tanışmanızın tam zamanı.  Çok uzak mesafelerden görünebilen ve en saygın tabela çeşitlerinden biri olan çatı tabelası ile firmanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Tabi ki tüm reklam çeşitlerinde olduğu gibi çatı tabelası ile reklam yaparken de bir takım konulara dikkat edilmelidir.

Bunlardan bazıları;

  • Çatı tabelası yapılacak alanın konumu
  • Ölçümleme
  • Görünürlük
  • Tabela tasarımı

Çatı Tabelası Hizmetinde İmran Ajans Kalitesinin Ehemmiyeti

Dikkat edilmesi şart olan konuların en başında ise çatı tabela hizmeti için çalışacağınız reklam ajansı geliyor. Nasıl iyi bir reklam hizmeti alındığında marka şuuru açısından pozitif bir süreç yaşanıyorsa, kalitesiz bir hizmet alındığında da marka şuurunuzu negatif istikamette etkilemeye başlayan bir süreç yaşanıyor.

Bu sebeple tüm firmaların çatı tabela hizmeti alırken netlikle alanında uzman, kaliteli işler yapan ve iyi referansları olan reklam ajansları ile çalışmaları gerekiyor. İmran Ajans bugüne kadar verdiği hizmet ve referansları ile bu alanda çalışabileceğiniz en doğru reklam ajanslarından birisidir.

Siz de bu konuda uzman ekibimizden hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Çatı Tabelası Tasarımının Marka Şuuruna Tesiri

Devasa binaların üstüne yerleştirilen ve heybetiyle bilinen çatı tabelaları psikolojik açıdan da marka şuuru yaratmada etkin rol oynuyor.

Emel yerleşim yapılan alan ve tabelanın göründüğü tüm etrafta yaşayan insanların aklında yer etmek. Ürün veya hizmet arayan insanların aklına gelen marka seçeneklerinden biri olarak uzun vadede kazancınızı arttırabilirsiniz.

Kültürel olarak da ülkemizde çatı tabelalarının organik olarak kendi reklamını yaptığı bilinmektedir. Sözgelimi tasarımsal ve büyüklük açısından harbiden alaka çeken çatı tabela hizmetleri giderek yol tarifi ve durak ismi gibi sizin reklamınızı yapan, marka şuuru yaratan objeler haline gelmektedir.

Çatı Tabelası Ücretleri

Tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi bu tabela hizmetimizde de müşterimizin istekleri ve ihtiyaçlarını çözümlememiz ve buna uygun bir yol haritası çizmemiz gerekiyor. Bu doğrultuda kullanacağımız malzemeler ve boyut farklılıkları sabit bir ücret belirtmemizi engelliyor. Ancak hemen bizimle iletişime geçebilir, markanızı yükseklere taşıyacak reklam çalışmalarınız için fiyat önerisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir