Işıksız Tabela Nedir? Ücretleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Işıksız Tabela Nedir? Ücretleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Tabela sistemleri içerisinde en fazla seçenek edilen tabelalardan biri olan ışıksız tabela, isminden de anlaşılacağı gibi rastgele bir aydınlatma sistemi içermeyen tabela cinsine verilen isimdir. Her sektörden firmaların kolayca kullanacağı bu tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyum içerisinde kullanılmaktadır.

İmran reklam olarak hem iç hem de dış mekânlarda kolayca kullanılan ışıksız tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde hizmet vermekteyiz.

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından yalnızca gün ışığında görülmekte, karanlıkta başka bir deyişle rastgele bir ışık kaynağı olmadığı vaziyetlerde görülememektedir. Işıksız tabelalar, ekseriyetle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası veyahut yol veya totem tabelası gibi değişik şekillerde hizmet verebilmektedir.

Işıksız Tabela Modelleri

Işıksız tabelalar çok değişik çeşitlerde olabilmektedir. En fazla kullanılan ışıksız tabela çeşitleri arasında;

  • Alimunyum tabelalar,
  • Kutu harf tabelalar, (Krom, Pleksi, Strafor Köpük)
  • Dijital baskı tabelalar
  • Ahşap Tabelalar
  • Neon Tabelalar bulunmaktadır.

Ancak fener tabela, yönlendirme tabelası ve pleksiglas tabela gibi modelleri de kullanılmaktadır. Işıksız Tabela Yaptırmak İçin Hemen Öneri İste

Işıksız Tabela Ücretleri Nelerdir?

Işıksız tabelalar yalnızca günışığında görülüyor olsa da firmalar için iyi birer reklam aracıdır. Kullanım alternatiflerinin fazla olması ve uygun ücreti onu çok seçenek edilen bir tabela cinsi haline getirmektedir.

Işıksız tabela ücretleri çok çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Tabelanın konumundan şekline, boyutundan kullanılan materyaline kadar çok fazla değişken ücreti etkilemektedir. Ancak en kolay tabela şekli olarak kabul edilen bu tabelaların sağlam ve uzun ömürlü olması ücreti kadar ehemmiyetlidir. İmran Reklam Ajansı olarak en iyi en uygun fiyatta vermek için çalışmaktayız.

Işıksız Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir gereklilik olmaması nedeniyle yapımında karma, alüminyum polikarbon, pleksiglas veya vinil germe gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımı, imalatı, heyetim ve montajının iyi şekilde yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlayan faktörlerin başında gelir. İhtiyaç duyulan bakım veya onarımlarla ışıksız tabelanız size uzun yıllar muvaffakiyet ile hizmet verir.

Tabela firması seçiminde kalitesini ispat etmiş firmalarla çalışılması, tabelanın hem tasarımının hem de malzemesinin dikkat çekici ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. İmran Açık Hava Reklam Ajansı olarak yıllardır başarılı şekilde tabela hizmetleri vermekteyiz. Her bütçeye uygun Işıksız tabela ihtiyacınız için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir