(Lightbox) – Işıklı Led Tabela Modelleri ve Ücretleri

Işıklı tabelada teknoloji ve görselliğin birleştiği son nokta Lightbox – Işıklı Tabela çeşitlerimizi görmek ve size özel değişik ve özel projelerimiz için bizi arayın.

Lightbox Nedir?

Klasik ışıklı panolara göre daha pratik, daha performanslı ve daha uygun fiyatlı Lightbox tabelalar kullanıcısına sağladığı faydalar nedeniyle kısa müddette popüler hale gelmiştir. Kolayca değişen görsellerinin kalitesi ile çok başarılı sonuçlar ele geçirilen bu tabelalar ışıklı veyahut ışıksız olarak da kullanılır. Ancak ışıklı başka bir deyişle led aydınlatmayla çerçevelenmiş bu tabelada yer alan reklam görseli bir hayli tabela çeşidine göre de daha fazla dikkat çekici hale gelir.

Lightbox – ışıklı kutu tabelalar, ışıklı tekstil baskı, ledbox, lightbox, tekstilbox gibi isimlerle de adlandırılır. Kumaş üzerine UV baskı ile yapılan bu tabelalardaki kumaşın ışık geçirgenliğinin çok iyi olması, klasik arka tasarı aydınlatmalı tabelalara göre çok daha iyi performansı sağlayarak onların yerine iyi bir alternatif olmuştur.

Lightbox tabelaların yanları alüminyum veya ahşap kasadan imal edilir. Şayet duvara monte olacak ise arka tarafına ledler döşenir. Ön ve arka tarafta baskı olacaksa yan bölümlerine ledler döşenir. Bu tabelalar tek taraflı olabildiği gibi çift taraflı veyahut askılı veyahut ayaklı olarak da isteğe bağlı şekilde imal edilir.

Kumaş, çerçevenin üstüne silikon sıkı bir şekilde gerilir. Pürüzsüz şekilde gerilen kumaş ve kaliteli baskı ile görseller daha net görülürken renkler de daha canlı şekilde ortaya çıkar. Bu da tabelanın fark yaratan, dikkat çeken bir tabela haline gelmesini sağlar.

İmran Reklam Ajansı, tabela hizmetlerinde en son teknolojik çözümlerimizle ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

(Lightbox) Işıklı Kutu Tabela Nerelerde Kullanılır?

Lightbox – ışıklı kutu tabelalar bilhassa iç mekân kullanımlarına daha uygundur. Ancak gerektiğinde dış mekânlarda da kolayca kullanılır.
Bu tabelalar kalabalık alışveriş veya iş merkezlerinde doğru noktada istenilen tanıtımı en uygun şekilde yaparlar. Büyük veya küçük istenilen veyahut ihtiyaç duyulan her ölçüde yapılabilen bu tabelalarla reklamınızı en güzel şekilde yapabilirsiniz

(Lightbox) Işıklı Kutu Tabela Neden Seçenek Etmelisiniz?

Klasik ışıklı tabelalara göre çok başarılı sonuçlar veren bu tabelalar, hem fiyat hem de kullanım açısından pek çok kolaylık sunmaktadır
– Çok geniş tasarım seçenekleri vardır. Bu da onun her sektörde ve her alanda kullanılmasını sağlar.
– Kullanımı kolaydır. Yapılan çerçeve üzerine poster kolayca takıp çıkartılır.
– Çok yer kaplamaması sebebi ile her alanda rahatlıkla kullanılır.
– Işığı yansıtmaması sebebi ile parlama yapmaz ve görsel daha net görülür.
– Dayanıklıdır en aydınlık ortamlarda dahi renkler canlılığını yitirmez.
– Uygun maliyetli ve kullanım müddeti açısından bütçenize uygundur.

(Lightbox) Işıklı Kutu Tabela Kullanım Emeli Nedir?

Farkındalığı arttırması ve canlı renkleriyle Lightbox tabelalar klasik tabelalara göre daha alaka çekici ve göz alıcıdır. Uygun maliyetli ve başarılı performanslı bu panolar led ekran kalitesindedir. Led ekran performansına sahip ancak onlara göre daha uygun maliyetlidir.
İmran Açık Hava Reklam Ajansı olarak her ihtiyacınıza özel analiz eder için uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

(Lightbox) Işıklı Kutu Tabela Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Performans ve maliyet açısından sunduğu faydalar sebebi ile mağazalardan okullara, elektronik eşya dükkânlarından yapı marketlerine ya da lokantalardan hastanelere kadar çok geniş kullanım alanına sahiptir. İster kalabalık bir alışveriş merkezi isterseniz de bir mağaza olsun aynı başarılı performans ile hizmet verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir