Tabela Çeşitleri (Modelleri) ve Fiyatları Nedir?

Reklam Tabelası ile Etrafınızda Farkedilir Olun!
Günlük yaşantımızda 1000’den fazla reklama maruz kalıyoruz. Uzmanlar bu reklam bombardımanı içerisinde vasati 6 ile 7 tanesinin anımsandığını söylüyorlar. Hele ki dijital reklamcılığın hızla gelişmesi ile maruz kaldığımız reklam sayısı da muhtemelen daha yüksek sayılara erişmiştir.

İnsanlara dolaysız ve etkileyici ileti veren reklam çeşitleri, daha akılda kalıcı ve geri dönüşü daha hızlı reklam araçları olmaktadır. Bu açıdan da etkileme ve dikkat çekme istikametinden tabela reklamları sektöründeki en etkin reklam araçları konumundadır.

Tabela Tasarımı Neden Ehemmiyetlidir?

Tabelalar, yayaların veyahut sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış olan açık hava reklamlar araçlarıdır. Firmaların önlerine, duvarlarına veya kilit noktalara yerleştirilen tabelaların yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi amaçlanır. Tabela reklamları büyük veya küçük ölçekli fark etmeden firma sahiplerine çok değişik reklam olanağı sunarlar.

Açıkhava reklamları hem görünürlüğü arttırmak hem de markayı kalıcı kılmak için çok tesirlidir. Kartvizitler gibi tabelalar da sizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere tanıtır. Tabelalar için 7 gün 24 saat çalışan satış personelleri da diyebiliriz.

İmran ajans olarak tabela tasarımı hizmetlerinde etkileyici işler yapma ile ilgili her vakit farkımızı belli ettik. Beylikdüzü tabelacılar arasında yaratıcılığımız ile çığır açtık. Kaliteli ürünlerimiz, uygun ücretlerimiz ve her müşterimiz ile artan memnuniyet derecemiz ile İstanbuldaki tabelacılar arasında başarımız ile ön sıralara eriştik.

Tabela Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir?

Tabela tasarımları tabelanın konumlanacağı yer, vereceği bilgi, markanın logosu, firmanın müessesesel kimliği gibi bir hayli etmene bağlı olarak değişmektedir.  Kullanılan teknoloji de tabelaların farklılaşmasını sağlayan bir unsurdur.

İstanbuldaki tabela firması olarak, tabela tasarımı konusunda teknolojiden faydalanarak farklı modeller ile müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir