Totem Tabela Nedir? Ücretleri ve Örnek Modelleri

Totem Tabela;açık alanların, şehirlerarası yolların, büyük cadde ve sokakların en çok seçenek edilen reklam ürünleri olma özelliği taşımaktadır.

Totem Tabela Nedir?

Boyutlandırılmaları için her hangi bir legal zorunluluk olmayan totem tabelalar istenilen her ölçü de imal edilebilir. Ama uygulama ve imalat tekniği yalnızca İmran Reklam gibi üst düzey imalatçıların elinde yapılmalıdır. Zira gerek imalatı gerekse montajında her vakit önem verilmesi gerekilen bir ürün türüdür.

Totem tabela son derece tesirli bir reklam metodudur. Ama metodun sahiden başarıya erişmesi için sabitleneceği alan büyük dikkat gerektirmelidir. Ayrı olarak totem tabelanın montajının yapılacağı direk veyahut alan kesinlikle beton ile güçlendirilmeli ve bu şartlarda montajı yapılmalıdır.

Totem Tabela Ücretleri Nedir?

Totem tabela ücreti net net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin şehir ve kazasına göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 3.000 TL ile 100.000 TLarasında farklılık göstermektedir.

Totem Tabela Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gösterişin en üst noktası olan totem tabelalar, bir firma için bilhassa marka popülerliği manası taşımaktadır. Tabelaların özgün tasarımlara ve dış ortam koşullarına uygun kaliteli malzemeye sahip olması gerekmektedir.

Firmaların prestijlerine her zaman ehemmiyet veren İmran Açık Hava Reklam Ajansı üretmiş olduğu tabelalarda daima kendi tasarım ekibinin çizimleri ile gurur duyan örnek işçilikler ile öne çıkmış bir firma olma özelliği taşımaktadır. Totem tabela ışıklı olarak imal edilmesi gerekilen modeller arasında bulunmaktadır. Ayrı olarak rüzgar dayanımı ve materyal dayanımı gibi teknik konular kesinlikle hesaplanarak siparişleri verilmelidir. Totem Tabela İmalat ve Montaj Ücret Önerisi İçin Tıklayın

Totem Tabela Çeşitleri

  • Vinil Germe tabela
  • Profil Tabela
  • Çelik Saç Tabela
  • Alüminyum Tabela
  • Karma Tabela
  • Likit Tabela
  • Tek ayaklı tabela
  • Çift ayaklı tabela

Modelleri totem tabela modelleri arasında bulunmaktadır. İmran Reklam İstanbul totem tabela firması olarak üretmiş olduğumuz tüm modellerimiz için garanti sunmakta ve öğrenci göre heyetim yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir